Чат боти:

Мобільні додатки:

НОВИНИ

Шановні клієнти ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ!

Нам нелегко повідомляти таку новину, але ми всі живемо і працюємо в умовах воєнного стану та маємо боротись з випробуваннями і шукати шляхи їх подолання.
На жаль, виконання вимог Постанови КМУ №222 від 06.03.2022 року «Про затвердження Положення про покладння спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» (зі змінами) задля забезпечення спеціальних умов для побутових споживачів – населення, стало неможливим для Компанії.
Ми доклали усіх зусиль для вирішення питання закупівлі газу через ТОВ “Газопостачальна компанія “НафтогазТрейдинг” заради збереження наших клієнтів і Компанії, та вимушені припинити постачання природного газу. Це пов’язано з тим, що тільки 56% населення мають змогу в воєнний час хоча б частково розрахуватись за вже спожитий природний газ.
Ми завжди надавали газ споживачам наперед, тобто авансом, але зараз, у нас немає такої змоги.
Наразі вашим ПОТОЧНИМ постачальником газу є газопостачальна компанія “Нафтогаз України”.
Просимо всіх клієнтів ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ», які споживали газ до 30.04. 2022 розрахуватись до кінця поточного місяця. Незважаючи на те, що споживача обслуговує інша компанія, договір з попереднім постачальником залишається чинним до повного розрахунку за використаний газ.
Наша Компанія розуміє усю складність ситуації, але ми продовжуємо працювати. Всі дільниці у місті Одеса та у всьому Одеському регіоні відкриті для клієнтів з 09:00 до 14:00.
Працюють всі дистанційні канали комунікацій: Контакт-центр, чат-боти, месенджер у фейсбуці. Зараз значна частина звернень стосується повернення надлишково сплачених коштів. Для повернення надлишково сплачених коштів (переплати) клієнту необхідно звернутись до найближчої дільниці Компанії. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код (РНКОПП) та оригінали платіжних документів.

Бережіть себе та Україну!

З повагою,
ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ»