ПЕРЕДАЧА ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКА

ПЕРЕДАЧА ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВАМИ ВИКЛЮЧНО ОПЕРАТОРУ
ГРМ
(АТ «ОДЕСАГАЗ»)

       Постачання природного газу побутовому Cпоживачу здійснюється на підставі Договору, за яким Постачальник зобов’язаний поставити побутовому Споживачу природний газ у необхідних для нього об’ємах (обсягах), а побутовий Споживач зобов’язаний своєчасно оплачувати Постачальнику вартість природного газу у розмірі, строки та порядку, що визначені Договором (Типовий договір постачання природного газу побутовим споживачам, затверджений постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2500)

       Відповідно до положень Договору постачання природного газу побутовим Споживачам об’єм (обсяг) постачання та споживання природного газу Споживачем за розрахунковий період визначається за даними Оператора ГРМ (АТ «ОДЕСАГАЗ») за підсумками розрахункового періоду, що доведені Споживачу Оператором ГРМ відповідно до умов Договору розподілу природного газу.

       Побутовий Споживач, який розраховується за лічильником газу, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (до 05 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ –
АТ «ОДЕСАГАЗ» шляхом передачі показань лічильника:

 – за телефонами АТ «ОДЕСАГАЗ»;
 – через Особистий кабінет;
 – на сайті АТ «ОДЕСАГАЗ»;
 – чат-бот Viber и Telegram АТ «ОДЕСАГАЗ».

       Якщо Споживач не надасть фактичні покази лічильника у визначені строки, об’єм (обсяг) природного газу по об’єкту Споживача в цей розрахунковий період визначається АТ «ОДЕСАГАЗ» на рівні планового місячного об’єму споживання.

       Згідно з п. 5.6. Типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2498, Оператор ГРМ зобов’язується в установленому порядку передавати інформацію про загальний об’єм та обсяг розподіленого Споживачу (спожитого ним) природного газу за відповідний період Оператору ГТС для можливості її використання суб’єктами ринку природного газу, у тому числі Постачальником Споживача.

       Визначені за умовами цього Договору об’єми та обсяги розподілу та споживання природного газу є обов’язковими для їх використання у взаємовідносинах між Споживачем та його Постачальником.