Чат боти:

Мобільні додатки:

НОВИНИ

Для повернення надлишково сплачених коштів (переплати)

Шановні клієнти!

ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» продовжує працювати та виконувати свої зобов’язання у звичайному режимі. Перехід побутових споживачів до газопостачальної компанії «Нафтогаз України» не означає припинення нашої діяльності.

Для повернення надлишково сплачених коштів (переплати) Ви можете:

  1. Подати заяву онлайн через сайт Компанії за посиланням.
  2. Звернутись до найближчої дільниці Компанії з 09.00 до 14.00 години, з понеділка по п’ятницю (без перерви на обід).  Адреси дільниць за посиланням.

Перелік документів, необхідних для написання заяви:

– паспорт та ідентифікаційний код (РНКОПП) власника особового рахунку та/або особи, яка сплачувала за газ від імені або за власника рахунку, або особи, яка є спадкоємцем; 

– оригінали платіжних документів про сплату за природний газ та/або виписки з банківського рахунку власника особового рахунку (завірена банком) на загальну суму, що відповідає або перевищує суму до повернення (переплати) в періодах виникнення переплати;

– довідка з банку з реквізитами Вашого банківського рахунку для повернення коштів.

❗При розрахунку за послуги газопостачання через онлайн-сервіси необхідна  виписка з банківського рахунку, де чітко зазначено, що отримувач – ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ».

Додатково рекомендуємо взяти: 

– оригінал паспорта пільговика (якщо в о/р присутня оплата МІНСОЦПОЛІТИКИ).

На офіційному вебсайті Компанії Ви можете перевірити стан рахунку – за посиланням та, за наявності заборгованості, сплатити за спожитий природний газ за посиленням.

Просимо всіх клієнтів ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ», які споживали газ до 30.04.2022 розрахуватись найближчим часом за вже поставлений природний газ. Нагадуємо, що договір з попереднім постачальником залишається чинним до повного розрахунку за використаний газ.

Поточні розрахункові документи очікуйте від газопостачальної компанії «Нафтогаз України». 

Дякуємо за розуміння!